Wspólnie odkryjmy ukryte możliwości optymalizacji

Razem z Warehouse 3D otrzymują Państwo zaawansowane narzędzie analityczne ułatwiające codzienną pracę. Zapewnia ono trójwymiarowy wirtualny podgląd stanu magazynu w dowolnym momencie. Możliwość wizualizacji centrum dystrybucji i procesu pomoże uzyskać lepszy wgląd i wiedzę, zobaczyć rzeczy z innej perspektywy, a także ułatwi dzielenie się tymi informacjami z innymi.

Warehouse 3D pomaga:

  • Lepiej poznać przepływ towarów
  • Uzyskać lepszy wgląd we współpracę pomiędzy działami (np. zaopatrzenie, magazyn)
  • Przekazywać wiedzę członkom zespołu lub kadrze zarządzającej

Narzędzie można również wykorzystać:

  • Podczas warsztatów zarządzania firmą. Zapewni właściwe dane potrzebne do podejmowania decyzji, np. o rozkładzie magazynu, układzie towarów itp.
  • Podczas różnego rodzaju szkoleń pracowników i personelu
  • W komunikacji, nie tylko z własnymi pracownikami, ale także z partnerami czy potencjalnymi klientami (np. w celu świadczenia usług 3PL)

Fakty i dane

Warehouse 3D to innowacyjne narzędzie do podejmowania decyzji. Jego wyjątkowość polega na możliwości uzyskania informacji i liczb pozwalających zrozumieć działanie magazynu. Jeżeli jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, to spojrzenie na pełny trójwymiarowy model magazynu pozwala zaoszczędzić wiele godzin przeglądania tabel baz danych.

Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net