• Yard Management System
    Yard Management

Zoptymalizuj swój plac z Collect YMS

System Collect YMS daje szereg korzyści administracyjnych dla wjeżdżających i wyjeżdżających jednostek ładunkowych. Jednostkami ładunkowymi są zazwyczaj samochody ciężarowe, kontenery, naczepy itd. Jego funkcjonowanie jest ściśle związane z systemem Astro WMS lub innym Systemem Zarządzania Magazynem.

System Collect YMS daje lepszy obraz, ponieważ śledzi wszystkie przemieszczenia pojazdów. Umożliwia przegląd doków w czasie, a wszystkie dane o kierowcy, pojeździe, tablicach rejestracyjnych itp. są zarejestrowane.

Z systemem Collect YMS wykorzystanie ciągników na placu będzie zoptymalizowane, aby zminimalizować puste przebiegi. Kierowcy są kierowani do odbioru i dostawy w czasie rzeczywistym poprzez ekran, a to eliminuje potrzebę pobierania list załadunkowych itd.

Główne problemy rozwizywane przez Collect YMS:


Planowanie

Narzędzie to daje widok z lotu ptaka o aktualnych statusach, wskazuje przesyłki opóźnione lub które doki są dostępne w konkretnym przedziale czasu.

Funkcjonalność portierni

Portier może powiadomić kierowcę przybywającej jednostki ładunkowej, do którego doku ładunkowego powinien podjechać lub na której lokalizacji na placu powinien zaparkować. Portier może również powiadomić, którą jednostkę ładunkową zwrotną powinien kierowca odebrać przed odjazdem. W momencie przyjazdu lub wyjazdu logowany jest odpowiedni czas, dzięki czemu przewoźnicy są sprawdzani, czy wypełniają swoje kontrakty.

Funkcjonalność placu

Plac podzielony jest na obszary parkingowe, które mogą zawierać poszczególne lokalizacje bądź działać, jak nieograniczony obszar parkingu - wszystko w zależności od potrzeb klienta. System Collect YMS posiada automatyczną funkcje wyboru lokalizacji dla jednostek ładunkowych, które, jeśli to możliwe, muszą być zaparkowane przed dokowaniem. Kiedy zwalnia się dok, automatycznie generowane jest zlecenie dla jednostki ładunkowej.

Obsługa zadań

Przydział zadań przesunięć kolejkowany jest dla pojazdów na placu zgodnie z priorytetem. Każdy ciągnik na placu realizuje swoje zadania zgodnie ze swoim priorytetem. Puste przebiegi minimalizowane są poprzez wybór zadań pobrań blisko miejsca dostawy.

Carrier pool

Ta funkcja służy do wyświetlania ilości jednostek ładunkowych przypadających na przewoźnika i jednostek ładunkowych danego typu znajdujących się na placu. Informacje te są wykorzystywane do zamawiania odbioru nadmiaru jednostek ładunkowych lub zamawiania dodatkowych jednostek ładunkowych, w zależności od aktualnych potrzeb.Sterowanie Głosem Planowanie Panele sterowania Magazyn 3D System wms
Pracuj z wolnymi rękami i redukuj błędy >>
Warehousing Voice

Wydajna alokacja zasobów >>
Warehousing Workforce planner

Zbieraj i wizualizuj dane >>
Warehousign Dashboard

Analizuj swój Magazyn w 3D >>
Warehousing 3D

100 % kontroli od kompletacji do wysyłki >>
Warehousing WMS

Korzyści

  • Optymalizacja wykorzystania jednostek na placu poprzez minimalizację pustych przebiegów.
  • Śledzenie wszystkich wjeżdżających lub wyjeżdżających pojazdów.
  • Uzyskanie szybkiego przeglądu dostępności doków w czasie.
  • Śledzenie wszystkich ważnych informacji o kierowcy, tablicach rejestracyjnych pojazdu, przemieszczeniach itd.

In practice buttons

Podcasts Webinars ROI Booklets White papers Brochures Events
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net