EM.Store

Rozwiązanie EM.Store koncentruje się na logistyce wewnątrz sklepu oraz zarządzaniu zamówieniami. EM.Store może łączyć się z różnymi źródłami informacji, tak by towary były skutecznie zarządzane i stale powstawały nowe szanse sprzedaży.

Czy zespół sprzedażowy ma informacje, które są potrzebne, aby zaproponować powiązane produkty? Czy potrafi zarekomendować odpowiednią ofertę w oparciu o historie zamówień i zakupy? Czy pracownicy spędzają dużo czasu na zapleczu, wykonując inwentaryzację lub czynności administracyjne, zamiast obsługiwać klientów? Aplikacja do zarządzania sklepem EM.Store zapewnienia lepszą obsługę i trwalsze relacje z klientem.

EM.Store obejmuje standardowe moduły o następującej funkcjonalności:

  • Automatyczny odbiór towarów
  • Zarządzanie zapasami bez dokumentacji papierowej
  • Dostęp online do danych o asortymencie produktów
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Skuteczne zarządzenie cenami i etykietami

Standardowe moduły mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Dodatkowe funkcjonalności oferowane są na życzenie.

Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net