• service
    PROFESJONALNY SERWIS – BIZNES BEZ PRZESTOJÓW

USŁUGI

Usługi dożywotniego wsparcia

Dla Państwa spokoju oferujemy wsparcie w trybie całodobowym. Nasi eksperci są dostępni zawsze, gdy są potrzebni — pracując szybko i efektywnie.

Wsparcie

Nasz system wsparcia jest obsługiwany przez wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie pomóc niezależnie od rodzaju zainstalowanego rozwiązania informatycznego – standardowego, dostosowanego lub sterowanego głosem. Zapewniają oni wszystkie rodzaje wsparcia potrzebnego przy rozwiązywaniu występujących problemów. Mogą więc Państwo mieć pewność, że nie stracą cennego czasu na kosztowne przestoje lub zatrzymania produkcji.

Szkolenia

Nowe umiejętności zapewniające rozwój firmy. Zapewniamy rozwiązania szkoleniowe, które podnoszą wiedzę, umiejętności i wydajność pracowników z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. Sukces przystosowania systemu zależy od wiedzy użytkownika i jego gotowości do uzyskania maksymalnych rezultatów z wykonanej inwestycji dzięki stałemu rozwojowi kompetencji personelu.

Usługi

  • Zarządzanie projektami
  • Wdrożenie
  • Integracja

Managed Services

Obsługa przedsiębiorstwa i zarządzanie aktywami — rozwiązanie dostarczane w pakiecie z efektywnym zarządzaniem urządzeniami przenośnymi.

Budowa floty urządzeń mobilnych, takich jak PDA (przenośne komputery osobiste), laptopy lub komputery instalowane w pojazdach, stanowi znaczną inwestycję dla wielu przedsiębiorstw. Zarządzanie aktualizacją oprogramowania, oczekiwanie na powrót urządzeń z warsztatu, obsługa rezerw sprzętowych i zapewnienie efektywnych wzorców zachowania użytkownika stanowią wyzwanie, a czasem znaczny koszt. Nasza odpowiedź na te wyzwania kryje się pod nazwą zarządzanie usługami (ang. Managed Services), obejmującą obsługę przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Service) oraz zarządzanie aktywami (Asset Management). Zapewniamy kontrolę, której Państwo potrzebują.

Konsulting SCE (Supply Chain Execution)

  • Projektowanie magazynów
  • Symulacje
  • Kalkulacje ROI
  • Analizy i badania
  • Zakup usług transportowych
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net