Industry picture

Branża usługowa

Większe przychody dzięki zastosowaniu aplikacji mobilnych

Branża usług serwisowych, w szczególności zaś serwis w terenie, wiąże się z określonymi potrzebami w zakresie łańcucha dostaw. Prawidłowe informacje, np. dostęp do historii prac serwisowych i instrukcji, przyspieszają diagnostykę i rozwiązywanie problemów. Materiały i części powinny być gotowe do użycia w odpowiednich ilościach i we właściwym czasie. Odpowiednie rozwiązanie mobilne dla serwisu w terenie pozwala wyeliminować dokumentację papierową i zapewnić technikom aktualizowanie informacji w czasie rzeczywistym. Bardziej efektywne planowanie wizyt serwisowych i tras pokonywanych przez techników sprawia, że spędzają więcej czasu z klientem, a mniej w podróży.

Wyższe przychody z serwisu

Nasze aplikacje mobilne umożliwiają zmniejszenie ilości błędów w rachunkach, gdyż urządzenia przenośne pozwalają na zapisywanie podpisów, robienie zdjęć dokumentujących uszkodzenia, obsługę zwrotów i zamykanie zamówień na miejscu, co gwarantuje precyzyjniejsze i szybsze fakturowanie.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom mobilnym nie tylko zmniejszą Państwo zużycie paliwa i koszty robocizny, ale też zwiększą przychody poprzez sprzedaż produktów powiązanych ze sobą (cross-sell) i produktów wyższej klasy (up-sell). 

Terminale ręczne, skanery, drukarki i wiele więcej. Kliknij tutaj >>

Podcast baner

Webinar banner

ZOBACZ NASZE CASE STUDY

Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net