• career
    Pracuj z nami!
    Rozwijamy i szukamy ambitnych ludzi, którzy są gotowi na nowe wyzwania!

Dołącz do zespołu Consafe Logistics

careerConsafe Logistics zapewnia doskonałą okazję do pokierowania swoją karierą. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pracowników to najważniejsze czynniki odpowiadające za sukces i stały rozwój naszej firmy. Jesteśmy zwolennikami zmian, cały czas tworzymy nowe możliwości i oferujemy wiele ekscytujących wyzwań.

Praca w naszej firmie jest oparta na projektach. Dbamy o bliską współpracę i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami z całego świata – nasze rozwiązania funkcjonują w ponad 30 krajach. Kładziemy nacisk na tworzenie elastycznych warunków pracy i wspaniałej atmosfery. Pracujemy na pełnych obrotach: cały czas się rozwijamy i mamy wielkie ambicje, aby nadal rosnąć. Aby sprostać tym wyzwaniom, potrzebujemy nowych członków do naszego zespołu Consafe Logistics!

hr3 Consafe Logistics jest jednym z wiodących europejskich dostawców w sektorze IT, skoncentrowanym na obszarze łańcucha dostaw, wypracowującym przewagę konkurencyjną dla przedsiębiorstw z całego świata dysponujących rozbudowanymi łańcuchami. Projektujemy, opracowujemy i wdrażamy rozwiązania w zakresie produkcji, magazynowania, transportu, dostaw i zarządzania sklepem.

Nasze portfolio obejmuje zarówno oprogramowanie, sprzęt jak i usługi serwisowe, dzięki czemu nasi klienci zyskują unikalną wartość. Przez klientów jesteśmy postrzegani jako partner innowacyjny, kreatywny, profesjonalny i przede wszystkim niezawodny. Dzięki temu osiągnęliśmy zasłużony sukces i rozszerzamy w tej chwili zakres naszej współpracy z nowymi oraz dotychczasowymi klientami. Szukamy innowacyjnych, patrzących w przyszłość osób, które chcą dzielić wspólny sukces.


Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy >>

Kontakt

Aby aplikować, kliknij na odpowiedni link.

Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net