• Consafe Logistics
    Międzynarodowy partner IT w obsłudze łańcucha dostaw

O Nas

Partner w realizacji łańcucha dostaw

Consafe Logistics jest jednym z wiodących dostawców w sektorze IT, skoncentrowanym na obszarze łańcucha dostaw, wypracowującym przewagę konkurencyjną dla przedsiębiorstw z całego świata dysponujących rozbudowanymi łańcuchami. Projektujemy, opracowujemy i wdrażamy rozwiązania w zakresie produkcji, magazynowania, transportu, dostaw i zarządzania sklepem. Nasze doświadczenie w zakresie rozwiązań IT wspierających realizację łańcuchów dostaw jest unikalne. Dzięki bogatemu portfolio oprogramowania, urządzeń i usług nasi klienci osiągają przewagę konkurencyjną w swojej działalności.

Gwarantujemy wydajność!

Z pasją tworzymy wspólne wartości, optymalizując wydajność łańcucha dostaw. Portfolio, którym dysponujemy, obejmuje rozwiązania stosowane na całym świecie, takie jak Astro WMS, Sattmate WCS, EM.Warehouse, EM.Distribution i Extend MES. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla każdego rodzaju środowiska i zadań, od urządzeń oferowanych pod naszą własną marką po urządzenia wiodących światowych dostawców. W zakładce Usługi znajdą Państwo szeroką paletę analiz przedwdrożeniowych, usług wsparcia i konsultingu powiązanych z Państwa rozwiązaniami. Wierzymy w nielimitowane czasowo wsparcie i nie pozostawiamy naszych klientów samym sobie. Dzięki połączeniu 35 lat doświadczeń i najnowszej technologii pomagamy Państwu osiągać założenia biznesowe — zawsze i wszędzie.

Wypracowujemy realne rezultaty zgodne z naszymi obietnicami

Nasza unikalna znajomość łańcucha wartości naszych klientów przyczynia się do opracowania właściwych rozwiązań maksymalizujących zysk. Obsługujemy klientów w ponad 30 krajach na całym świecie dzięki naszym oddziałom w Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii. Dysponujemy referencjami wystawionymi przez przedsiębiorstwa reprezentujące liczne gałęzie przemysłu, między innymi przemysł samochodowy, ciężki, sprzedaż detaliczną i hurtową, przemysł spożywczy/napojów bezalkoholowych, 3PL oraz sektor transportu i logistyki.

Grupa Consafe Logistics należy do JCE Group AB z siedzibą w Göteborgu w Szwecji. Grupa JCE zatrudnia około 10 000 pracowników i prowadzi działalność w Brazylii, Chile, Chinach, Danii, Niemczech, Litwie, Meksyku, Holandii, Norwegii, Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA.

InfographicClick to see how we provide you with a competitive advantage worldwide.
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO! Nieustannie gromadzimy i tworzymy inspirujące i ciekawe artykuły oraz istotne informacje biznesowe. Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze i najciekawsze informacje bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej bez żadnych kosztów, sześć razy w roku!
ZAPISZ SIĘ
Dołącz do nas
Śledź nas poprzez media społecznościowe i miej dostęp do najnowszych informacji.
ranktrackr.net